В
Н
И
З
Ліцензія МОЗ України від 18.06.2020 №2917/Л-П

Акне під час носіння маски

ru
en

Акне під час носіння маски

15.04.2021
Що таке «маскне» і як з ним боротися?

Маскне — новий термін, утворений поєднанням «mask» і «acne» — висипання, які виникають від частого й тривалого перебування в масці.⠀Коли Ви дихаєте в масці протягом декількох годин, створюється так званий «парниковий ефект», на тлі якого формується ідеальне середовище проживання для збудників різних шкірних захворювань. Всі ці неприємні прояви можуть посилюватися тертям тканини о шкіру обличчя, в процесі якого відбувається підвищене подразнення сальних залоз і волосяних фолікулів.

Отже, must do list базових правил, які допоможуть уникнути «маскне»:
▫️ Маска має бути одноразовою (або свіжовипраною).
▫️ Бажано уникати щільного прилягання до обличчя.
▫️ Змінюйте маску кожні 2 години.
▫️ Спростіть процедуру щоденного догляду за шкірою.
▫️ Після використання маски протирайте обличчя ватним диском, змоченим хлоргексидином. Цей розчин не сушить шкіру і має антисептичну дію.

Якщо «маскне» уникнути все-таки не вдалося, то поводитися з ним потрібно так само, як і зі звичайними локальними висипаннями. Самолікування в такому випадку недоречне, потрібно обов'язково звернутися до лікаря підібрати комплексне лікування акне!

На превеликий жаль, лікування прищів акне (вугрової висипки) в домашніх умовах навіть з використанням аптечних засобів, рідко приносить швидкі і якісні результати. Мільйони підлітків юнаків і дівчат стикаються з проблемами акне (прищами) в тій чи іншій мірі. Іноді, ця проблема виникає і в більш зрілому віці 35-40 +.

Для лікування прищів акне (вугрової висипки) та його наслідків у Києві, центра естетичної медицини SkinMedical застосовує новітню ізраїльську технологію фототерапії Inmode Lumecca (методику світлолікування IPL-променями). Це найбільш ефективний метод лікування акне сьогодні. Процедура практично безболісна і безпечна. Лазерний промінь прямує на уражену ділянку дерми, вбиває хвороботворні бактерії і стимулює утворення нових волокон колагену. Результатом такого лікування стане нормалізація кровообігу, відновлення обмінних процесів в шкірі, що придбає здоровий вигляд.

Переваги лікування акне у SkinMedical:

ЕФЕКТИВНО. Потрібно всього кілька процедур для отримання прекрасного результату при лікуванні прищів (акне).

БЕЗБОЛІСНО. Сапфіровий наконечник охолоджує шкіру, роблячи процедуру комфортною для пацієнта.

СУЧАСНО. Найсучасніший і безпечний метод боротьби з камедонами, прищами і пігментними плямами, та слідами від них.

Кваліфіковані лікарі-косметологи в SkinMedical застосовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта та підбирають найкращий комплексний варіант лікування проблем шкіри обличчя та тіла з акне. Новітні апаратні світові технології в комплексі з інвазивним лікуванням та професійною косметикою приносять найкращі результати нашим клієнтам.
Заповніть форму,
і ми зателефонуємо вам найближчим часом
© Copyright 2021. Всі права захищені. Створення сайту
Центр естетичної медицини