В
Н
И
З
Ліцензія МОЗ України від 18.06.2020 №2917/Л-П

БЛОГ

SKIN MEDICAL

ru
en
Заповніть форму,
і ми зателефонуємо вам найближчим часом

Що таке Evolve X?

EvolveХ Inmode - це революційна неінвазивна технологія для ремоделювання шкіри, лікування жирової тканини і покращення тонусу м'язів за допомогою біполярної радіочастотної енергії (RF) і електричної стимуляції м'язів (EMS), що немає ефективніших аналогів в світі.

Універсальність та багатофункціональність EvolveХ дозволяє складати індивідуальні плани терапії, що відповідають потребам пацієнта в нехірургічних процедурах, що не потребують часу на реабілітацію.
05.01.2022

Унікальна новітня технологія Jet Peel

Jet Peel - інноваційна технологія газорідинного пілінга, розроблена ізраїльськими косметологами спільно з американськими фахівцями для максимально ефективного та максимально комфортного очищення шкіри, яка забезпечує безболісну доставку природних компонент (вуглекислий газ, кисень та фізрозчин) та вітамінного комплексу в шкіру без ін'єкцій.

05.08.2021

Лікування пігментації

В наш час все більше дівчат різного віку мають пігментні плями на обличчі та тілі. Любов до солярію, поїздки на море та приймання сонячних ван на активному сонці для кращої засмаги, та відсутність культури користування сонцезахисними кремами, приносять «чудові плоди», які залишаються на шкірі.
15.06.2021

RF-омолодження Morpheus 8 vs Smas-ліфтинг

Сьогодні ми поговоримо про апаратні методики ліфтингу і розберемося в чому ж різниця між СМАС-ліфтингом та RF-ліфтингом.
15.05.2021

Акне під час носіння маски

Маскне — новий термін, утворений поєднанням «mask» і «acne» — висипання, які виникають від частого й тривалого перебування в масці.
15.04.2021
© Copyright 2021. Всі права захищені. Створення сайту
Центр естетичної медицини