В
Н
И
З
Ліцензія МОЗ України від 18.06.2020 №2917/Л-П

Лікування пігментації

ru
en

Лікування
пігментації

В наш час все більше дівчат різного віку мають пігментні плями на обличчі та тілі. Любов до солярію, поїздки на море та приймання сонячних ван на активному сонці для кращої засмаги, та відсутність культури користування сонцезахисними кремами, приносять «чудові плоди», які залишаються на шкірі. Якщо колись з проблемами пігментації стикалися жінки після 40, то зараз пігментними плямами на молодому юному обличчя нікого не здивуєш. Лікування пігментації стало однією з найпопулярніших процедур у косметології.

Як же боротися з пігментацією та запобігти появі нових пігментних плям?

Лікарі SkinMedical завжди шукають найефективніший спосіб вирішити проблему пігментації, адже це не одна процедура, а комплексний індивідуальний підхід до кожного клієнта, з повним анамнезом та очною консультацією.

В світі існує багато ефективних методів боротьби та лікування гіперпігментації, а саме: лікування хронічних захворювань, виключення фотосенсибілізації, лазерна фототерапія пігментних плям, лазерне шліфування, ін'єкції мезотерапії та професійна косметика проти пігментації, сонцезахисні креми для захисту від появи нових плям.

В Києві лікарі-косметологи практикують лікування пігментації всіма представленими вище методами. Найефективнішими вважають лазерні технології, мезотерапію та застосування професійної косметики в комплексі та індивідуально для кожного.

Центр естетичної медицини SkinMedical володіє новітньою та потужною сертифікованої ізраїльською лазерною установкою Inmode Lumecca, яка є передовою у боротьбі та лікуванні пігментації у світі, а тепер представлена у Києві. А індивідуальний підхід кваліфікованих лікарів-косметологів в підборі комплексу процедур для лікування пігментації – це основа центру, де десятки красунь вже отримали максимальний результат та позбулися проблем пігментації вже після декількох сеансів.

Лікування пігментації зі SkinMedical – безпечно, якісно та з максимальним результатом.

Що ж таке пігментна пляма?

Пігментна пляма – це зона шкіри, де підвищений вміст пігмента меланіну. Існують декілька різновидів пігментних плям, які відрізняються глибиною залягання меланіну:

 • Веснянки – мілкі пігментні плями на обличчі, кистях рук, іноді на плечах та в зоні декольте. Частіше виникають у русявих, блондинок та рудоволосих красунь з дуже світлою шкірою.
 • Лентіго – злегка випуклі коричневі плями, виникають через велике скупчення меланіну в найглибшому шарі епідермісу, через надмірне опромінення ультрафіолетом, або в похилому віці.
 • Хлоазми – плями зеленувато-жовтого або коричневого кольору, виникають в період вагітності через гормональну перестройку організму, з'являються на обличчі, в зоні живота, навколо сосків та в інтимній зоні.
 • Родимки – мілкі пігментні плями, плоскі або випуклі, можуть бути різного розміру та форми. Схильність до появи родимок може передаватись генетично.
Причини появи пігментації:

 • Гормональний дисбаланс;
 • Вплив ультрафіолетового випромінювання;
 • Вікові зміни шкіри;
 • Генетичний фактор;
 • Пошкодження шкіри після неправильного лікування акне або інших шкірних захворювань, агресивні косметологічні процедури, тощо;
 • Хронічні захворювання нирок, ЖКТ та авітаміноз;
 • Прийом лікарських препаратів-фотосенсибілізаторів;
 • Використання косметики з фотосенсибілізаторами в складі;
 • Алергічні реакції на косметику чи косметологічні процедури, тощо.
Пам'ятайте, лікування пігментації – це завжди комплексний індивідуальний підхід, який повинен робити кваліфікований лікар та косметолог!
15.04.2021
Заповніть форму,
і ми зателефонуємо вам найближчим часом
© Copyright 2021. Всі права захищені. Створення сайту
Центр естетичної медицини