В
Н
И
З
Ліцензія МОЗ України від 18.06.2020 №2917/Л-П

БЛОГ

SKIN MEDICAL

RF-омолодження Morpheus 8 vs Smas-ліфтинг

15.04.2021
Сучасна індустрія косметологічних послуг пропонує безліч методик по омолодженню й поліпшенню якості шкіри. І це зовсім не дивно! Погодьтеся, нерозумно відмовлятися від можливості мати молодий овал обличчя і красиву, здорову шкіру, коли це цілком доступно! Сьогодні ми поговоримо про апаратні методики ліфтингу і розберемося в чому ж різниця між СМАС-ліфтингом та РФ-ліфтингом.

Струнка підтягнута фігура, карбований профіль обличчя і сяюча шкіра - все це природні ознаки молодості та краси, але чи є спосіб залишатися молодою і привабливою, не дивлячись на вік? Чи можливо перемогти час та продовжувати викликати захопливі погляди оточуючих? Звичайно так, і це набагато простіше, ніж може здаватися.

Новітні ізраїльські технології омолодження та ліфтингу тепер у Києві в центрі естетичної медицини SkinMedical і ми готові представити Вам «молодильне яблучко» останнього покоління, новітній апарат фракційного мікроголкового радіочастотного ліфтингу Inmode Morpheus 8, який дозволяє досягти небувалих результатів, безпечно, швидко та зберігаючи ефект до 5 років!

Завдяки насадці останнього покоління Morpheus 8 процедура RF-ліфтингу стала ще більш ефективною і безпечною. За допомогою даної технології стало можливим впливати на строго певну глибину субдермального шару, минаючи епідерміс і не викликаючи опіків поверхні шкіри. Кожна одноразова насадка забезпечена 24 голками, покритими ізолюючим полімером, в яких активним залишається тільки кінчик вістря голки-електроди. Апарат дозволяє лікарю індивідуально налаштовувати глибину проникнення з точністю до 1мм, і таким чином, забезпечувати рівномірне прогрівання тканин з різною товщиною жирового і м'язового шарів, а також вперше дає можливість працювати з тканинами повік.

Результат:
 • Скорочення кількості та глибини зморшок
 • Підтяжка та ущільнення шкіри
 • Менші прояви або повне зникнення гіперпігментації
 • Придбання більш чіткого контуру обличчя
 • Вирівнювання поверхні шкіри
 • Усунення постакне
 • Усунення другого підборіддя
 • Корекція фігури

Smas -ліфтинг - методика, заснована на дії ультразвукових хвиль на глибокі шари шкіри і на м'язову систему. Тобто процедура підходить не тільки для вирішення поверхневих змін на шкірі, але і підходить для усунення гравітаційного старіння. Ультразвуковий вплив стимулює вироблення колагену, в результаті чого створюється своєрідний колагеновий каркас, який гарантує пролонгований результат, що зберігається 12-18 місяців. Крім цього відновлюється тонус м'язів, за рахунок чого підтягується овал обличчя і лінія вилиць (скул). Це методика, яка не має періоду реабілітації та має накопичувальний ефект.

Результат:
 • Помітна підтяжка обличчя
 • Усунення другого підборіддя і брилів
 • Підтяжка лінії вилиць
 • Підвищення пружності та еластичності шкіри
 • Усунення зморшок навіть в делікатних зонах: область навколо очей, зморшки навколо губ

Кожна сучасна людина, як чоловіки, так і жінки, хочуть зберігати молодість, красу і привабливість. Еліксир молодості, на жаль, ще не винайшли, проте косметологія ХХІ століття має багатий асортимент процедур, мета яких - омолодити шкіру обличчя і тіла. Особливо затребуваними є процедури, здатні «стерти» років 10-15 без традиційної пластичної операції. Одним з найбільш інноваційних варіантів омолодження у Києві є апаратна пластика обличчя – RF-ліфтинг Morpheus 8.
Заповніть форму,
і ми зателефонуємо вам найближчим часом
© Copyright 2021. Всі права захищені. Створення сайту
Сучасні косметологічні
процедури