В
Н
И
З
Ліцензія МОЗ України від 18.06.2020 №2917/Л-П

Унікальна новітня технологія
Jet Peel

ru
en

Унікальна новітня технологія
Jet Peel

05.08.2021
Що таке «Jet Peel» і для чого його використовують?

Jet Peel - сучасний косметологічний апарат, представлений ізраїльською компанією TavTech та перша в світі і єдина в своєму роді косметологічна технологією, яка забезпечує миттєві, видимі результати у вигляді неінвазивної, комфортної і розслаблюючої процедури. Це новітній підхід до трансдермального лікування, який піднімає естетичний і дерматологічний догляд на новий рівень досконалості і комфорту. Заснований на технології реактивного руху, адаптованого до потреб сучасного догляду за шкірою та використовує мікрометрові струмені рідини, які рухаються з надзвуковими швидкостями.

Jet Peel - інноваційна технологія газорідинного пілінга, що була розроблена ізраїльськими косметологами спільно з американськими фахівцями для максимально ефективного та комфортного очищення шкіри. Це метод безконтактної струменевої газорідинної обробки шкіри за допомогою унікальної насадки, яка забезпечує безболісну доставку природних компонент (вуглекислий газ, кисень та фізрозчин) та вітамінного комплексу в шкіру без ін'єкцій.
Газорідинний пілінг — це глибоке очищення шкіри, лімфодренажний масаж, мезотерапія, а також незамінний активатор обмінних процесів і тонізації шкіри. Газорідинний пілінг на апараті Jet Peel можна робити в будь-яку пору року, періоди активного сонця.
Завдяки силі водного й повітряного струменів корисні мікроелементи і вітаміни вводяться глибоко в структуру шкіри. Безін'єкційна мезотерапія ідеально підійде тим, хто не наважується на ін'єкції.

JetPeel забезпечує ефект відразу від 5 процедур:
- чистка шкіри;
- пілінг (відлущування);
- шліфування шкіри (прибирає розтяжки і рубці);
- безголкова мезотерапія;
- 3d-масаж з ефектом ліфтингу (лімфодренаж).

Переваги газорідинного пілінгу Jet Peel у SkinMedical:

Дозволяє поєднувати відразу кілька результатів:
- відлущування і видалення відмерлих клітин епідермісу;
- глибоке очищення пор;
- масаж, мікромасаж, лімфодренажний масаж;
- безін'єкційне введення коктейлів мезотерапії;
- усунення набряків;
- підтяжка.

Активний кисень надходить разом із струменем води, що активізує обмінні процеси, а також знезаражує, тобто надає антисептичну, антибактеріальну дію, а високий тиск газорідинної струменя повністю очищає пори на великій глибині.

Масажна дія спрямованого потоку води покращує лімфоток, кровообіг, обмінні процеси. Тому газорідинний пілінг Jet Peel - одна з рідкісних технологій, яка поєднує ефект очищення, омолодженням та оздоровленням.
Заповніть форму,
і ми зателефонуємо вам найближчим часом
© Copyright 2021. Всі права захищені. Створення сайту
Центр естетичної медицини